modazehrada.com

Modazehrada.com & Modazehradatr.com

Dünya Piyasası & Türkiye Piyasası için 2 farklı Website ile hizmetinizdeyiz
2023
Modazehrada.com & Modazehradatr.com

Modazehrada.com & Modazehradatr.com

MODAZEHRADA.COM VARKEN NEDEN MODAZEHRADATR.COM İHTİYACI DOĞDU


modazehrada.com sitemizden hem yurt içi, hem yurt dışı müşterilerimiz TL cinsinden fiyatları görerek sipariş vermekteydi. Sitenin alt yapısı sadece bir para birimini kullanmaya izin veriyordu. Son dönemde aşırı yükselen ve sürekli değişim gösteren döviz kurları, yurt dışı müşterilerimizin kargo ve gümrük masraflarını da TL cinsinden çok arttırmış, ödemesini kasada TL cinsinden kendi para birimine çevirip ödemek zorunda olan müşterilerin günlük fiyat değişiklikleriyle karşılaşmasına yol açmıştır. Yurt dışı müşterilerimizin karşılaştığı dövize bağlı günlük fiyat değişikliklerini azaltabilmek amacıyla modazehrada.com web sitesi ödeme birimini ve ürün fiyatlarını EURO olarak değiştiriyoruz.

Bu esnada yurt içi müşterilerimizin fiyatları eskisi gibi TL cinsinden görüp, ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilmelerini sağlamak amacıyla modazehradatr.com web sitesimizi yurt içi müşterilerimizin kullanımına açıyoruz.

modazehradatr.com web sitemizde yurt içi müşterilerimiz her zaman en uygun fiyatları ücretsiz kargo ile birlikte “MODAZEHRADA” kalite anlayışı ile TL cinsinden satın almaya devam edecektir.

Kısacası bu iki web sitesi arasında ki fark modazehrada.com sitesinin EURO cinsinden, modazehradatr.com web sitesinin ise sadece Türkiye müşterilerine TL cinsinde hizmet vermesi olacaktır.

Her iki web sitesinin de kalite, güvenlik ve gizlilik şartları aynen korunmakta olup, tüm alışverişleriniz 64 Bit SSL sertifikası aracılığıyla korunmaktadır.

Herhangi bir sorunuzda veya isteğinizde müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz

2022
MODA ZEHRADA GİYİM TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Modazehrada Limited Şirketleşme

Yurt içi ve yurt dışı satış portföyümüzün hızla yükselmesi sebebiyle, kaliteden taviz vermeden yurt içi ve yurt dışına ayrı ayrı hizmet verecek modazehrada.com (yurt dışı müşterilerine yönelik), modazehradatr.com (yurt içi müşterilerine yönelik) şeklinde iki web sitesi ile satışlarımıza devam etme kararı aldık.

2021
Modazehrada E-Ticarete atılım

Modazehrada E-Ticarete atılım

Pandemi sürecinde eve kapanmalar fiziki mağaza satışlarını internet ve sosyal medya ortamına taşıdığı için, modazehrada olarak alt yapımızı yeni ihtiyaçlara göre hazırladık, ilk olarak sadece modazehrada.com ile satışlarımızı başlattık ve gerekli tüm hazırlıkları tamamladık.

2018
Yeni Zehra Tesettür Mağazası

Yeni Zehra Tesettür Mağazası

İş hanındaki küçük butikten, 300 mt2’lik bir mağazaya taşınma ve ürün portföyünü abiye ağırlığına dönüştürme başladı, bunun yanı sıra müşteri memnuniyetinde ki artış, kalite, güven ve güler yüz üslubuyla bölgede ün salmış mağazamıza olan ziyaretler artmıştır.

2013
Zehra Tesettür Butik

Zehra Tesettür Butik

Bir iş hanının 4. katında, 50 mt2’lik bir salonda tesettür elbise modelleri ile satışa başlayan Zehra Butik daha çok fiziksel müşteri ve mağaza anlayışıyla iş hayatına başlayarak kurulmuştur.